• Trbovlje: 03 56 31 190
  • Zagorje: 03 56 55 120
  • info@zlu.si
Pridobitev izobrazbe
Tečaji in usposabljanja
Svetovanje in podpora učenju
Projekti
Brezplačno

Zaposleni

Polona Trebušak, univ. dipl. inž., mag. posl. ved
Polona Trebušak, univ. dipl. inž., mag. posl. ved
direktorica

03 56 55 122
polona.trebusak@zlu.si
Marija Pikl, posl. sek.
Marija Pikl, posl. sek.
strokovna delavka

03 56 55 120
marija.pikl@zlu.si
Valentina Uran, univ. dipl. ped. in soc. kult.
Valentina Uran, univ. dipl. ped. in soc. kult.
organizatorka izobraževanja odraslih, svetovalka

03 56 31 191
valentina.uran@zlu.si
Mateja Pistotnik, mag. posl. ved
Mateja Pistotnik, mag. posl. ved
organizatorka izobraževanja odraslih, mentorica

03 56 55 123
mateja.pistotnik@zlu.si
Tina Polajnar Povše, prof. slov.
Tina Polajnar Povše, prof. slov.
organizatorka izobraževanja odraslih, mentorica

03 56 55 125
tina.polajnar-povse@zlu.si
Anja Lenart, prof. ped. in soc.
Anja Lenart, prof. ped. in soc.
organizatorka izobraževanja odraslih, mentorica

03 56 55 131
anja.lenart@zlu.si
Nina Erjavec Ceglar, dipl. ekotehnologinja
Nina Erjavec Ceglar, dipl. ekotehnologinja
strokovna delavka

03 56 55 131
nina.erjavec@zlu.si
Nataša Pirnat Drobne, mag. prof. šol. knj.
Nataša Pirnat Drobne, mag. prof. šol. knj.
organizatorka izobraževanja odraslih

03 56 55 126
natasa.pirnat-drobne@zlu.si
Jadranka Simončič, prof. ruš. in soc.
Jadranka Simončič, prof. ruš. in soc.
organizatorka izobraževanja odraslih, mentorica

03 56 55 121
jadranka.simoncic@zlu.si
Andrej Brtoncelj, gimnazijski maturant
Andrej Brtoncelj, gimnazijski maturant
mentor v Večgeneracijskem centru

03 56 55 120
andrej.brtoncelj@zlu.si
Srečko Kuhar, inž. strojništva
Srečko Kuhar, inž. strojništva
mentor učne pomoči

03 56 55 120
srecko.kuhar@zlu.si


PRIDRUŽI SE NAM ŠE TI
Copyright © 2019 Zasavska ljudska univerza, vse pravice pridržane | Pravno obvestilo | Avtorji